Stan na prodaju Novi Sad 29m2, 570365

Bulevar Evrope, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570365
Pregledano: 31
Kategorija: Stanovi
Cena
97.850
Kvadratura
29
Struktura
Garsonjera
Više detalja
agent-card-img
Trg Nekretnine
Trg mladenaca 6
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Garsonjera na Bulevaru Evrope, na odličnoj lokaciji koja pruža savršen spoj urbanog života i mira. Odlična povezanost sa svim delovima grada, u neposrednoj blizini marketa, restorana, fakulteta, gradskog prevoza i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje zbog velike potražnje na ovoj lokaciji. Funkcionalan raspored i maksimalno iskorišćen prostor pružaju udobnost i komfor. Za više informacija i sam obilazak, kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
570365
Kvadratura
29 m2
Cena
97.850 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.374,14 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
2 / 4
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno