Stan na prodaju Novi Sad 80m2, 570756

Telep, Novi Sad
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570756
Pregledano: 144
Kategorija: Stanovi
Cena
216.300
Kvadratura
80
Struktura
Četvorosoban
Više detalja
agent-card-img
Trg Nekretnine
Trg mladenaca 6
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam izuzetan porodični stan površine 80m², smešten u modernoj urbanoj vili izgrađenoj 2022. godine. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, u prijatnom porodičnom okruženju, idealnom za kvalitetan i miran život. Zgrada poseduje svega tri stana u ulazu, što budućim vlasnicima pruža dodatnu privatnost i komfor. Stan je četvorosobne strukture i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom odvojen je degažmanom od spavaćeg dela, čime je obezbeđen maksimalan mir i funkcionalnost za porodični život. Nekretnina poseduje moderno kupatilo, zaseban toalet, kao i dve praktične ostave, od kojih se jedna nalazi na terasi. Na podovima je postavljen Tarkett parket, dok je u svim prostorijama sa keramikom ugrađeno podno grejanje. Grejanje je na gas, putem sopstvenog kotla, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i veoma ekonomične troškove tokom grejne sezone. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri. Kuhinja je izrađena od medijapana i opremljena modernom tehnikom, uključujući ugradnu mašinu za pranje sudova. U cenu su uključeni svi uređaji i bela tehnika, pa je nekretnina useljiva bez dodatnih ulaganja. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto u dvorištu vile, dok su ispred objekta obezbeđena dodatna parking mesta namenjena stanarima. Zgrada takođe poseduje zajedničku biciklanu za odlaganje bicikala i dečijih kolica. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi, a moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
570756
Kvadratura
80 m2
Cena
216.300 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa, Parking
Cena po m2
2.703,75 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
2 / 2
Tehnička opremljenost
Telefon, Interfon, Kablovska, Internet, Klima
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas